53066228_2252417901693250_3316343355335507968_n-de8e630bb21d07d1ab1494847f0b8933.jpg
2019-03-15

Kino festivalio „Kino pavasaris“ pristatymas Fotografijos muziejuje

Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) vyks kino festivalio „Kino pavasaris“ pristatymas. Dalyvaus festivalio programos sudarytoja Aistė Račaitytė.

Po pristatymo, renginio dalyviai išvys du perspektyvius lietuviškus trumpametražius filmus:

„Šeima“ (2018). Trukmė – 20 min., Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA). Režisierius Titas Laucius.

„Nacionalinės premijos laureatų vaikai“ (2018). Trukmė – 20 min., Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA). Režisierė Kamilė Milašiūtė.

Informacija apie renginį

Data: 2019-03-15
Laikas: 17:30 val.
Vieta: Fotografijos muziejus
Adresas: Vilniaus g. 140, Šiauliai

„Šeima“
Trumpametražis – 20 min., 2018 , Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA).

Režisierius : Titas Laucius
Operatorius : Zbigniev Bartoševič
Kompozitorius : Vilius Verbus, Titas Laucius
Garsas : Marius Blažys, Iveta Macevičiūtė
Dailininkė : Justė Vazgytė
Kostiumų dailininkė : Aistė Radzevičiūtė
Montažas : Darius Šilėnas
Prodiuserė : Klementina Remeikaitė
Vaidino : Arūnas Sakalauskas, Andrius Alešiūnas, Aistė Zabotkaitė, Dainius Gavenonis, Aldona Vilutytė, Vidas Petkevičius, Rasa Samuolytė

Eimantas su Migle draugauja jau keletą mėnesių. Miglės tėvai nusprendžia, kad Senelis galiausiai kraustysis gyventi pas juos. Norėdamas įtikti merginai, Eimantas atvyksta padėti Miglės šeimai kartu iškraustyti Senelį ir susipažinti su merginos tėvais. Tačiau ne visi šeimos nariai yra patenkinti vaikino buvimu.

„Nacionalinės premijos laureatų vaikai“
Trumpametražis – 20 min., 2018 , Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA).

Režisierė : Kamilė Milašiūtė
Scenarijaus autorė : Marija Kavtaradzė
Operatorius : Vytautas Katkus
Kompozitorius : Dominykas Digimas
Garsas : Lina Semaškaitė
Dailininkė : Giedrė Valeišaitė
Kostiumų dailininkė : Fausta Naujalė
Prodiuserė : Marija Fridinovaitė
Vaidino : Kasparas Varanavičius, Gelminė Glemžaitė, Laura Marija Rinkevičiūtė

Ieva, keturiolikmetė paauglė, grįžta namo po pamokų, ji negali įeiti į butą, nes pamiršo raktus. Jos įleisti ateina dvyliktokas brolis Kasparas, tačiau rakindamas duris jis supranta, kad namuose yra mama, kuri užsirakinusi iš vidaus. Po kurio laiko ateina ir vyriausioji sesuo Dovilė, kuri irgi nežino kaip jiems padėti.

Suprantame, kad tai ne pirmas kartas kai jie atsiduria tokioje situacijoje. Jų mama, kompozitorė ir Nacionalinės premijos laureatė, gerbiama menininkė, tačiau jiems laukiant šaltoje laiptinėje, šis faktas neturi jokios reikšmės.