Dizainas be pavadinimo (37)-d5d25bc807107a32a59ce51242504380.png
2024-10-11

Kamerinės muzikos koncertas koncertas „Meilė muzikai“

Spalio 11 d., penktadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio viloje-muziejuje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks išskirtinis operos solisto Levan Makaridze (bosas / Sakartvelas) koncertas „Meilė muzikai“.

Bilietus galima įsigyti Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus kasoje. Bilieto kaina – 17 Eur, su nuolaida – 15 Eur. Kasos tel. (0 41) 52 43 89.

Informacija apie renginį

Data: 2024-10-11
Laikas: 18:00
Vieta: Chaimo Frenkelio vila-muziejus
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai

Prieš dvejus metus Lietuvoje surengęs itin sėkmingą solinių koncertų turą, šiemet į Šiaulius operos solistas Levan Makaridze grįžta su nauja programa. Klausytojai išgirs populiarias pasaulio operų arijas, romansus ir, žinoma, išskirtinius kartvelų liaudies kūrinius. Sakartvelo operos žvaigždei akomponuos Daiva Šulcaitė (fortepijonas).

Levan Makaridze – vienas iš populiariausių savo kartos bosų Sakartvele, Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistas ir visame pasaulyje žinomo ansamblio „Suliko“ narys.

L. Makaridze per savo karjerą sukūrė įsimintinus vaidmenis Tbilisio valstybiniame operos ir baleto teatre, tarptautinėse operose ir festivaliuose Italijoje, Graikijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Kinijoje.

Solisto repertuare žinomiausios pasaulio arijos ir kartvelų liaudies folkloras.

Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro ansamblis „Suliko“ koncertuoja visame pasaulyje, bet, pasak paties L. Makaridzės, Lietuvai jis jaučia išskirtinius sentimentus ir visada čia grįžta lyg į namus.

Prieš dvejus metus iš pirmo žvilgsnio įsimylėjęs Šiaulių publiką, šiemet Chaimo Frenkelio viloje-muziejuje solistas klausytojams atliks Dž. Verdžio, F. Šuberto, G. Donizetti, Dž. Rosinio, A. Raudonikio kūrinius ir kartvelų liaudies dainas bei romansus.