rugpjūčio 22-e5f4e35637265a69716bae81bd7183ef.png
2024-08-22

DAINOTO VARNO IR KAUNO BIGBENDO KONCERTAS „FRANK SINATRA SHOW“

2024 m. rugpjūčio 22 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XXI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncertas „Frank Sinatra Show“.

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*
Bilietus į koncertus galima įsigyti „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus kasose.
*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.
Vaikams iki 5 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Informacija apie renginį

Data: 2024-08-22
Laikas: 18:00 val.
Vieta: Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus parkas
Adresas: Vilniaus g. 74, Šiauliai

Koncerte pasirodys vienas muzikaliausių ir gražiausio tembro Lietuvos popscenos dainininkų Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas. Skambės populiariausios legendinio F. Sinatros dainos. „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „Under My Skin“, „Love and Married“ , „New York, New York“ – mažai rastum žmonių, kurie nebūtų bent vienos girdėję. Franko Sinatros superhitai, iškart suskamba kiekvieno galvoje. Dainininkas juos atlikdavo labai lengvai – tiesiog virtuoziškai. Neapsirikite, jie atrodo plunksnos lengvumo tik todėl, kad Amerikos legenda pasižymėjo išskirtiniu muzikiniu talentu ir turėjo daugybę metų praktikos. Jis ypač saugodavosi peršalimo, o į pasirodymus scenoje žiūrėjo be galo atsakingai.

Dainuoti Franko Sinatros pilną dainų programą su bigbendu reikia ne tik talento ir įgimto muzikalumo, bet ir tam tikro tembro vokalo bei gebėjimo perteikti tą sunkiai nusakomą „sinatrišką“ žavesį.

Dainotas Varnas visiems koncertams su „Frank Sinatra Show“ rengiasi tarsi aktorius pagrindiniam vaidmeniui svarbiame filme. „Perskaičiau, ką tik radau apie patį Sinatrą, ėmiau domėtis to laikmečio amerikietiška muzika, mada, elgesio normomis, net kalbos maniera “, – sako atlikėjas.
„Frank Sinatra Show“ su Kauno bigbendu – rimtas iššūkis, tačiau didžiulio talento Dainotas Varnas turi visas tam reikalingas savybes. Laukia labai įdomus ir įspūdingas muzikinis įsikūnijimas.

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.
Vaikams iki 5 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas. Informacija tel. +37041433680, el. p. info@ausrosmuziejus.lt

Renginio metu bus fotografuojama/filmuojama viešinimo tikslais
_______________________
Festivalio meno vadovas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, dirigentas Robertas Šervenikas