„Nepatogus kinas“ Fotografijos muziejuje

2024-10-08

2024 m. spalio 8–27 d. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių kino teatruose, bibliotekose ir namų ekranuose jau 18 kartą įsižiebs realybę kvestionuojantis festivalis „Nepatogus kinas“. Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) festivalis lankytojų lauks spalio 17, 19 ir 22 d.

Ar mūsų mylimuosius po mirties pakeis dirbtinis intelektas? Ko ieško ir ką randa Brazilijos meilės motelių klientai? Kada ateities karius pakeis niekuomet nepavargstantys ir nedvejojantys robotai? O ar scroll’inimo nualintos mūsų smegenys dar geba ką nors išjausti?

Vienareikšmiškų atsakymų „Nepatogus kinas“ nepateiks, tačiau žada pakeisti jūsų realybę. Festivalio filmų programa – labai intriguojanti, tačiau ne mažiau įtraukianti ir „Nepatogaus kino“ renginių programa. Išplėstinės realybės (XR) kūrinių paroda „NK-Interactive“, patyriminiai seansai, (ne)patogūs pokalbiai, susitikimai su kūrėjais ir net miško maudynės – nieko nepraleiskite!

PROGRAMA FOTOGRAFIJOS MUZIEJUJE:

Spalio 17 d., 17.30 val., Fotografijos muziejuje

Autonominiai karai: dirbtinis intelektas ir ginkluotų konfliktų ateitis

Flash Wars: Autonomous Weapons, A.I. & the Future of Armed Conflict
Austrija, Vokietija | 2023 | 94 min. | N-13

Spalio 19 d., 15.00 val., Fotografijos muziejuje

Noriu kažką jausti

Can’t Feel Nothing
Danija I 2024 I 81 min. I N-13

Spalio 22 d., 17.30 val., Fotografijos muziejuje

Hollywoodgate

Vokietija, JAV I 2023 I 91 min. I N-13

Seansams Fotografijos muziejuje galioja laisvos kainos bilietai – galimybė patiems nuspręsti, kiek šiandien galite ir norite prisidėti prie festivalio.

Laisvos kainos bilietą galėsite įsigyti atsiskaitydami grynaisiais Fotografijos muziejaus kasoje seanso dieną arba vieną dieną prieš seansą.

Platesnė informacija apie filmus čia>>