KAUNO ŠOKIO TEATRO „AURA“ SPEKTAKLIS „IŠTRINTOS DURYS“

2024-08-06

2024 m. rugpjūčio 27 d., antradienį, 22 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XXI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginys – Kauno šokio teatro „Aura“ spektaklis „Ištrintos durys“.

Avatarų bendruomenė – normalumą imituojanti tikrovė, klajonės smegenų vingiais, atvirų širdžių iliuzijos, komercializuoti jausmai, vienatvė minioje... Mes kuriam savo pačių avatarus, lyg savo šešėlius, savęs nuotrupas. Ir tai vyksta ne dėl savęs, o dėl kitų. Dėl kitų mes save dekonstruojam, prarandam, kuriam iš naujo. Mes tampame patys sau svetimi, pasimetę savyje, savo pačių avatarais. Avatarų bendruomenė įleidžia vidun ir ištrina duris.

Choreografė: Birutė Letukaitė
Šviesų dailininkė: Monika Šerstabojevaitė
Vaizdo projekcijų autoriai: Tadas Stalyga ir Albinas Liutkus
Asistentas ir repetitorius: Robert Przybyl
Kostiumų dailininkė: Kristina Čyžiūtė Svirskienė
Muzika: Benas Trakimas
Šokėjai: Andres Ortiz, Dalila Tiraboschi, Ester Bega, Heung Won Lee, Julija Strupaitė, Jed Nagales, Marine Fernandez, Nanaho Kugawa, Susanna Maggio, Victor Hugo Gil Mendez

Trukmė: 50 min.
Teatro meno vadovė: Birutė Letukaitė

Bilieto kaina: 15 Eur, su nuolaida 12 Eur*

Bilietus į koncertus galima įsigyti „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus kasose.
*Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.
Vaikams iki 5 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas. Informacija tel. +37041433680, el. p. info@ausrosmuziejus.lt

Renginio metu bus fotografuojama/filmuojama viešinimo tikslais.
_______________________
Festivalio meno vadovas – Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, dirigentas Robertas Šervenikas

Organizatoriai: Šiaulių „Aušros“ muziejus, VšĮ „Sielai“
Pagrindiniai rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba