Karlsonas, kuris gyvena ant stogo – spektaklyje visai šeimai Chaimo Frenkelio vilos parke

2024-07-16

Liepos 18 d., ketvirtadienį, 18 val. į Chaimo Frenkelio vilos parką (Vilniaus g. 74, Šiauliai) kviečiami mažieji Tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio žiūrovai, kurių lauks „Raganiukės teatro“ muzikinis spektaklis visai šeimai „Karlsono skambutis“.

21-ą kartą organizuojamo Tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio programoje – 9 pasirodymai, vykstantys liepos–rugpjūčio mėnesiais. Vienas iš Tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginių tradiciškai skiriamas jaunajai auditorijai. „Raganiukės teatras“ į Šiaulius atveža muzikinį spektaklį visai šeimai „Karlsono skambutis“, pastatytą pagal Astridos Lindgren apysaką „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“.

Tai spektaklis vaikams nuo vienerių iki šimto vienuolikos metų. Kas nežino Karlsono, kuris gyvena ant stogo? Karlsono pokštai prajuokins ne tik mažus, bet ir vyresnius žiūrovus. Kokias išdaigas krės Karlsonas, norėdamas pamokyti savo draugo Mažylio skriaudėją, namų tvarkytoją Freken Bok? Ar susidraugaus ši surūgusi moteriškė su išdaigininku Karlsonu? „Kantrybės, tiktai kantrybės“, – pasakytų Karlsonas. Visa tai sužinosite „Raganiukės teatro“ spektaklyje.

Vaidina: Eligijus Paulavičius, Loreta Raškevičiūtė, Deividas Trasykis, Lolita Firsova ir Agnius.

Kitą savaitę, liepos 27 d., šeštadienį, 20 val., festivalio programoje – pirmą kartą Lietuvoje viešintis legendinis Vokietijos varinių pučiamųjų ansamblis „German Brass“. Išsami festivalio programa skelbiama „Aušros“ muziejaus puslapyje https://i.ausrosmuziejus.lt/aHNU6.

Trukmė – 1 val. 30 min. Bilieto kaina: 12 Eur, su nuolaida 8 Eur*
Bilietus į koncertus galima įsigyti „TICKET MARKET“ ir Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus kasose, internetu – https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/frenkelio-festivalis-muzikinis-spektaklis-karslono-skambutis-bilietai
*Nuolaidos taikomos vaikams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.

Renginio metu bus fotografuojama / filmuojama viešinimo tikslais.

Organizatoriai: Šiaulių „Aušros“ muziejus, VšĮ „Sielai“. Projektą finansuoja: Šiaulių miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba. Rėmėjai:  „Sabalin“, „Bleu de Frenkel“. Informaciniai rėmėjai: LRT, „Etaplius“, „Šiaulių kraštas“, „LT ADVERT“. Draugai: gėlių ir dovanų salonas „Dabija“, Žemaičių muziejus „Alka“, Daugyvenės kultūros istorijos muziejus-draustinis. Festivalį įgarsina – MB „SLS Tech“.