Rugpjūtis 2018
    1 2 3 4 5
27 28 29 30 31

Vienas iš serialo „Sostų karai“ garso takelio kūrėjų – Byron Wallen – Chaimo frenkelio vilos vasaros festivalio scenoje

2018 m. rugpjūčio 1 d., trečiadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XV tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncertas - Byrono Walleno ir grupės „Four Corners" iš Didžiosios Britanijos pasirodymas. Kviestinė projekto atlikėja - dainininkė, multiinstrumentalistė Eska.

Byronas Wallenas - garsus trimitininkas, kompozitorius, prodiuseris. Jei nežinote jo laimėjimų, nuopelnų ir įtakos džiazo pasaulyje, bet žiūrite „Sostų karus" - prieš Jus vienas iš šio serialo garso takelio kūrėjų. Kiti grupės nariai - būgnininkas Rodas Youngsas, bosistas Paulas Michaelas nuolatos koncertuoja su ryškiausiomis džiazo žvaigždėmis. Jaunasis (24 m.) gitaristas Robas Luftas jau šiandien yra lyginamas su tokiomis legendomis kaip John McLaughlin, Al Di Meola bei Paco De Lucia.

Ši įspūdinga komanda pristatys kviestinę projekto žvaigždę - vieną geriausių Didžiosios Britanijos dainininkių, multiinstrumentalistę Eską Mtungwazi. Nominuota prestižiniam „Mercury" prizui, pribloškusi muzikos pasaulį savo balsu bei kūryba, atlikėja pradžiugins ir Chaimo Frenkelio vilos parke susirinkusius klausytojus.

Atlikėjai paruošė programą, sunkiai pasiduodančią standartiniam apibūdinimui. Joje persipina soulo, džiazo, folk muzikos elementai, sukurdami harmoningą visumą. Programoje D. Ellington, T. Monk, B. Strayhorn, autoriniai B. Wallen ir Eska kūriniai.

Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalis kitą savaitę tęsis, pristatydamas dar du renginius. Žiūrovai rugpjūčio 9 d. Chaimo Frenkelio vilos parko scenoje išvys Jaunimo miuziklo teatro pasirodymą „Didžioji kometa" (rusų klasiko Levo Tolstojaus romano „Karas ir taika" motyvais), rugpjūčio 10 d. muziejaus viduje vyks vieno garsiausių Europos smuikininkų Philippe Graffin (Prancūzija) ir pianisto Justo Šerveniko (Lietuva) programa „Muzika dviem".

Trukmė - 1 val., Bilieto kaina - 10 Eur, su nuolaida - 8 Eur. Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems. Vaikams iki 6 metų, kurie neužima sėdimos vietos, įėjimas nemokamas.

Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos), internetu bei Chaimo Frenkelio viloje.

Organizatorius - Šiaulių „Aušros" muziejus. Pagrindinės rėmėjos: LR kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė. Festivalio bankas - AB Šiaulių bankas. Rėmėjai: UAB „Sabalin", AB spaustuvė „Titnagas", UAB „Televizijos ir ryšio sistemos". Pagrindiniai informaciniai rėmėjai: LRT televizija, žiniasklaidos grupė „Etaplius". Informaciniai rėmėjai: dienraštis „Šiaulių kraštas", UAB „RS2", UAB Šiaulių apskrities televizija, IĮ „Owexx", AB „Jcdecaux Lietuva", „Šiaulių gidas". Draugai: gėlių ir dovanų salonas „Dabija", Chaimo Frenkelio vilos restoranas, viešbutis „Turnė".

Informacija: tel. +370 41 43 36 80, +370 41 52 43 89, info@ausrosmuziejus.lt.

Fotografijos iš renginio skelbiamos Chaimo Frenkelio vilos facebook puslapyje.