Renginių kalendorius

  Rugpjūtis 2018  
P A T K Pn Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Šiaulių universiteto lietuvių filologijos studentų ir absolventų susitikimas Šiaulių „Aušros“ muziejuje

2017 m. kovo 28 d. Šiaulių „Aušros" muziejaus Chaimo Frenkelio viloje vyko Šiaulių universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Lietuvių kalbotyros, literatūros ir komunikacijos katedros inicijuotas studentų ir absolventų susitikimas.

Susitikimo metu Šiaulių universiteto absolventės, dabar – Šiaulių „Aušros" muziejaus Ryšių su visuomene skyriaus darbuotojos Jūratė Plungienė, Jolita Kirkilaitė, Lina Kazlauskaitė ir Roberta Stonkutė pristatė studentams Šiaulių „Aušros" muziejų ir supažindino su darbo viešųjų ryšių srityje specifika: nuo reklamos idėjų, bendradarbiavimo sutarčių rengimo, renginių ir veiklų koordinavimo iki atidaus solidžių muziejaus leidžiamų knygų redagavimo.

Studentams įsiminė ilgametės muziejaus redaktorės Linos Kazlauskaitės pasakojimas apie įvairių muziejaus leidinių ir knygų redagavimą. Sužinota, kad prieš leidiniui pasiekiant spaustuvę, redaktorė jį peržiūri šešis kartus.

Vykusios diskusijos metu, absolventės papasakojo apie patirtis ieškant darbo ir skatino studentus nebijoti, būti drąsiems ir nepamiršti, kad patirtis įgyjama dirbant. Taip pat absolventės akcentavo, kad studijuojant įgytos žinios praverčia dirbant pagal specialybę, nors studijų metais studentams gali atrodyti priešingai.

Po pokalbio studentams surengta ekskursija parodoje „Nepriklausomų valstybių – Lietuvos ir Latvijos – kūrėjai Mintaujos gimnazijoje" bei edukacija „Batai mano...", kurias studentams pristatė taip pat Šiaulių universiteto istorijos studijų programos absolventai Andrius Kvedaras ir Tautvydas Elijošius, dabar dirbantys muziejaus ekspozicijų konsultantais-ekskursijų vadovais.

 

 

 

Nuotr. R. Stonkutės.

« Atgal