Renginių kalendorius

  Spalis 2018  
P A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jaunimo miuziklo teatro premjera „Didžioji kometa“

 

2018 m. rugpjūčio 9 d., ketvirtadienį, 19 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XV tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio renginys – Jaunimo Miuziklo Teatro premjera „Didžioji kometa". Tai dar nematyta Levo Tolstojaus romano „Karas ir taika" interpretacija Šiauliuose.

Užburiantis ir energingas miuziklas – tai epinė žmogiškųjų santykių ir meilės istorija karo fone, pro šalį skriejant didžiajai kometai, atnešančiai pasaulio pabaigą. Pasirodymas sukoncentruotas į dviejų su puse valandos gyvos muzikos, širdingų melodijų, trankių šokių ir gaivališko atlikimo pop-operą. Miuziklas pagauna ir nepaleidžia iki pat pabaigos.

„Didžioji kometa" su ypatingu pasisekimu visus metus buvo rodomas Niujorko Brodvėjaus scenoje ir sulaukė kritikų liaupsių. Šis kūrinys, kaip geriausias miuziklas su geriausiais kūrėjais ir atlikėjais, 2017 m. gavo aibę nominacijų ir apdovanojimų, iš kurių žymiausias – „Tony".

Lietuviška miuziklo versija sukurta jauno režisieriaus Viliaus Malinausko, vieno iškiliausių Lietuvos teatro meistrų Rimo Tumino mokinio, išsiskiria kūrybine drąsa ir jaunatvišku veržlumu. Jis lengvai ir žaismingai vaizduoja personažų metamorfozes, įsukusias išskirtinę romantinės meilės istoriją.

„Didžiosios kometos" aktoriai: dainuojantis dramos aktorius Tomas Žaibus, jaunieji LNOBT solistai Indrė Ananakaitė ir Andrius Bartkus, charizmatiškas „keistuolis" Darius Auželis, jo kolega Eimantas Bareikis, jauni, žavūs ir gabūs – Liucija Nanartavičiūtė, Lina Vasiliūtė, Gintarė Šmigelskytė, Laura Rakauskaitė, Laurynas Sventickas – Vilniaus kolegijos miuziklo specialybės absolventai, perspektyvus dainų autorius ir atlikėjas, „Twosome" ir „Justin 3" vokalistas, neseniai išbandęs Eurovizijos atrankų sceną, Justinas Stanislovaitis.

 

Bilieto kaina – 10 Eur, su nuolaida – 8 Eur*.

Bilietus galima įsigyti „Ticket Market" ir Chaimo Frenkelio vilos kasose. Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems.

 

Organizatorius – Šiaulių „Aušros" muziejus. Pagrindinės rėmėjos: LR kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė. Festivalio bankas – AB Šiaulių bankas. Rėmėjai: UAB „Sabalin", AB spaustuvė „Titnagas", UAB „Televizijos ir ryšio sistemos". Pagrindiniai informaciniai rėmėjai: LRT televizija, žiniasklaidos grupė „Etaplius". Informaciniai rėmėjai: dienraštis „Šiaulių kraštas", UAB „RS2", UAB Šiaulių apskrities televizija, IĮ „Owexx", AB „Jcdecaux Lietuva". Draugai: gėlių ir dovanų salonas „Dabija", Chaimo Frenkelio vilos restoranas, viešbutis „Turnė".

Informacija: tel. +370 41 43 36 80, +370 41 52 43 89, info@ausrosmuziejus.lt

 

« Atgal