Biželis 2017

Aido Giniočio autorinių dainų vakaras

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai ) vyko Keistuolių teatro aktoriaus, režisieriaus ir bardo Aido Giniočio autorinių dainų vakaras. Ypač retai susitikimus rengiantis kūrėjas žadėjo šiltą koncertą, kuriame laukė visų savo kūrybos gerbėjų – tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų.

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT" Chaimo Frenkelio viloje pradėjo kasmetinį bardų renginių ciklą, kurį vasario mėnesį pradėjo A. Giniotis. Šiame koncerte skambėjo įvairiais kūrybiniais laikotarpiais kurtos dainos – atvirai ir nuoširdžiai, šmaikščiai ir betarpiškai. Dalis dainų – iš Keistuolių teatro spektaklių, kitos – visiems gerai žinomų bardų (A. Kulikausko, V. Kernagio ir kitų atlikėjų). Skambėjo ir dar negirdėtos, nebaigtos, bet vertos išgirsti Aido Giniočio autorinės dainos.

Vakaro metu dainų autorius ir atlikėjas žadėjo su publika bendrauti ne tik gyvai, bet ir raštu – žiūrovai galėjo rašyti klausimus ir užduoti juos atlikėjui.

Visus, kuriems nesvetimi nebanalūs tekstai, apipinti melodingais muzikiniais raštais, geros muzikos ekspertai „Bardai LT" kvietė į susitikimą su Aidu Giniočiu Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

Bilieto kaina 8 Eur ir 10 Eur.

Bilietus platina: www.bilietai.lt bei Chaimo Frenkelio vilos kasa.

Daugiau informacijos: www.bardai.lt, koncertai@bardai.lt, tel. 867223266.